Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #8232

Prekybos salono konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Bonus Vita klientas - pirmaujantis pramoninių produktų platintojas Šiaurės Europoje šiuo metu į savo komandą nori pasikviesti PREKYBOS SALONO KONSULTANTĄ

  • Darbo pobūdis:

  • Darbas su sandėlio apskaitos programa.
  • Dokumentų tvarkymas (sąskaitų-faktūrų išrašymas ir t.t.).
  • Klientų konsultavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgudžiai.
  • Mokėti anglų, rusų kalbas.

Privalumai
  • vairuotojo pažymėjimas
  • panašaus darbo patirtis

Pageidaujamos asmeninės savybės:

  • Pareigingumas, kruopštumas, komunikabilumas, paslaugumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas
  • Darbą jauname ir darbščiame kolektyve

Papildoma informacija

Informaciją suteiksime telefonu 8 682 29018 (Tomas). Klausimus ir gyvenimo aprašymus (CV) siųskite el. paštu: cv@bonusvita.lt
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#8232
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!