Naujausi skelbimai

Prekybos tinklo IKIUKAS vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69863

Darbo skelbimo numeris

69863

Darbo aprašymas

- Prekybos tinklo metinės ir mėnesinės veiklos ir resursų planavimas;
- Atsakomybė už prekybos tinklo IKIUKAS finansinius rezultatus;
- Vadovavimas regiono vadovų darbui;
- Kokybės ir higienos reikalavimų laikymosi užtikrinimas;
- Prekybos tinklo IKIUKAS prekių asortimento politikos formavimas;
- Parduotuvių auditavimas;
- Prekybos tinklo IKIUKAS plėtros planavimas.

Reikalavimai

- Prekybinio darbo patirtis (3-4 m.);
- Vadovavimo, veiklos planavimo patirtis;
- Darbo su maisto produktais išmanymas;
- Aukštasis išsilavinimas (vadybininis, prekybinis, ekonominis);
- Puikūs analitiniai gebėjimai;
- Iniciatyvumas, veiklumas;
- Prekybos procesų išmanymas;
- Stipri orientacija į rezultatą;
- Puikūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas;
- Geros anglų kalbos žinios.

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Prekybos tinklo IKIUKAS vadovas (-ė)" bei motyvacijos laišką siųsti el. paštu indraja.baleviciute@iki.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 4 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 28 d.

Nuolatos besiplečiantis mažmeninės prekybos tinklas.