Naujausi skelbimai

Prekybos vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70424

Darbo skelbimo numeris

70424

Darbo aprašymas

bendravimas su esamais klientais;
prekių užsakymas;
prekių išdėstymo prekybos vietose priežiūra;
atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

greita orientacija, lankstumas, aktyvumas;
savarankiškumas,orientacija į rezultatą;
aktyvių pardavimų patirtis(privalumas);
gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;
automobilis,vairuotojo pažymėjimas.

patrauklų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
mokymus;
asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
draugišką kolektyvą.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "Prekybos vadybininkas (-ė) darbui Klaipėdoje" siųsti : karjera@vilandra.lt arba faksu 8-5 2601828

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 15 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 15 d.

plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, Lietuvos rinkoje dirbanti daugiau kaip 16 metų ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Durex, Johnson’s, Johnson’s Baby, Vileda, Haribo, Maoam, Similac, Abena, Bambo, O.B., Neutrogena, Scholl ir kt. plečia savo veiklą ir darbui Klaipėdoje ieško: