Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #61524

Prekybos vadybininkė (- as) (pakavimo medžiagos)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ilgalaikių ryšių palaikymas su esamais klientais (įmonė bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvoje pramonės gamintojais ir prekybos tinklais), naujų klientų paieška, naujų produktų įvedimas į rinką ir kt.; darbas Kauno, Kėdainių, Alytaus, Marijampolės raj.

Reikalavimai

aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas;
vadybinio darbo patirtis ( didmeninė - mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis, plataus vartojimo prekėmis, statybinėmis medžiagomis );
darbo kompiuteriu įgūdžiai (pageidautina darbo patirtis buhalterine programa);
savarankiškumas, iniciatyvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai;
vairuotojo pažymėjimas;

Atsakingą, įdomų darbą, geras darbo ir atlygio sąlygas, darbui reikalingas priemones, mokymus.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Prekybos vadybininkė (- as) (pakavimo medžiagos)" siųsti faksu: (8~37) 406834 arba el. pastu rasa@noriudarbo.lt

Darbo skelbimo numeris
#61524
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!