Naujausi skelbimai

Priešgaisrinės ir darbų saugos specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7279

Darbo skelbimo numeris

7279

Darbo aprašymas

Stambiai medienos drožlių plokščių gamybos įmonei Kazlų Rūdoje reikalingas

PRIEŠGAISRINĖS IR DARBŲ SAUGOS SPECIALISTAS

Darbo pobūdis: užtikrinti gamybinės įmonės priešgaisrinę ir darbų saugą.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas
- analogiško darbo patirtis daugiau nei 2 m. (pageidautina gamybinėje įmonėje)
- organizaciniai sugebėjimai
- darbų saugos pažymėjimas
- atsakingumas, kruopštumas

Įmonė siūlo intensyvų darbą, galimybę tobulėti didelėje gamybinėje įmonėje, patrauklų darbo užmokestį.

Papildoma informacija

Laukiame Jūsų CV su nuoroda DARBŲ SAUGOS SPECIALISTAS

Smulkesnė informacija:
Personalo konsultavimo centras NOVA LUX
Tel.: (37) 337042, tel./faks.: (37) 337043
Laisvės al. 84-1, Kaunas LT-44250
El. paštas: zivile@novalux.lt

Internete: http://www.novalux.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. rugpjūčio 18 d.
Įvestas:
2005 m. birželio 6 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" yra įsikūręs Vilniuje bei Kaune. įsikūrimo data 1999 m.

Apie mus...
Firmoms, organizacijoms, užsienio atstovybėms

kvalifikuotai parenkame reikiamą personalą, vykdome darbuotojų atrankas, įvertiname pasirinktų kandidatų tinkamumą siūlomai darbo vietai užimti. Taip pat vykdome įvairius personalo konsultavimo projektus. Patyrę konsultantai padės surasti ir išspręsti problemas, kylančias darbuotojų kolektyve. Įmonėse ir organizacijose rengiame paskaitas, seminarus, mokymus.

Ieškantiems naujo, geresnio darbo

Centre dirbantys konsultantai suteiks Jums visapusišką informaciją apie darbo paiešką, įsidarbinimo galimybes, dažniausiai darbdavių keliamus reikalavimus, patars, kaip elgtis norint gauti darbą, vertą Jūsų.
Nuolatinis bendradarbiavimas su įvairių sričių firmomis, mielai besinaudojančiomis mūsų kaupiama darbuotojų duomenų baze, įgalina suteikti informaciją apie laisvas darbo vietas vis platesniam ieškančių darbo žmonių ratui.