Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #74040

Privataus prekinio ženklo produktų analitiką

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Potencialių privataus prekinio ženklo produktų gamintojų paieška
- Derybos su gamintojais ir sutarčių su jais pasirašymas
- Privataus prekinio ženklo produktų koncepcijos sukūrimas ir gamybos proceso priežiūra
- Naujų produktų įvedimas į rinką, analizė ir kainodaros formavimas
- Privataus prekinio ženklo produktų įvaizdžio kūrimas
- Nuolatinė rinkos analizė

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (vadyba, ekonomika ar kt.)
- Panašaus darbo patirtis ne mažiau kaip 2 metai (pageidautina privataus prekinio ženklo vystymo patirtis)
- Geros anglų, lenkų, rusų kalbos žinios
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
- Analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą, kūrybiškumas, iniciatyvumas
- Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai, komunikabilumas
- Atsakingumas, kruopštumas
- Vairuotojo pažymėjimas
- Darbo su duomenų valdymo ir analizės programomis patirtis (pvz., „Business Objects“) būtų privalumas

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Privataus prekinio ženklo produktų analitikas" bei motyvacijos laišką siųsti el. paštu atrankos@iki.lt

Darbo skelbimo numeris
#74040

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. rugsėjo 3 d.
Įvestas:
2009 m. rugpjūčio 24 d.

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo prieš šešiolika metų, kai atidarėme pirmąją IKI maisto prekių parduotuvę, iškart pagarsėjusią dėl puikios kokybės konditerinių gaminių. Dabar UAB „Palink“ yra vienas iš prekybos įmonių aljanso „Coopernic“ narių, kuriam priklauso beveik 300 IKI, IKIUKAS ir CENTO parduotuvės Lietuvoje ir Latvijoje. Mes – tai aštuonių tūkstančių profesionalų komanda, siekianti, jog pirkėjai į mūsų parduotuves norėtų sugrįžti kasdien. Prie gausios mūsų komandos Vilniuje kviečiame prisijungti naują komandos narį -

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!