Naujausi skelbimai

Procesų planavimo ir analizės specialistas (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 342594

Darbo skelbimo numeris

342594

ThermoFisher

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulio Bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Įmonės metinės pajamos – 20 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 55 tūkst. darbuotojų.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai eksportuojami į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

2012 ir 2014 m. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Vilniaus padalinys buvo pripažintas Metų darboviete.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia savo veiklą ir į draugišką daugiau nei 750 darbuotojų kolektyvą kviečia:

    Darbo aprašymas:

  • Pardavimo, atsargų ir gamybos planavimo (SIOP) proceso užtikrinimas, tobulinimas, organizavimas, kontrolė.

  • Darbas su pardavimo ir rinkodaros specialistas, siekiant gerinti prognozių tikslumą.

  • Ryšių palaikymas su atskirų padalinių planavimo specialistais prognozuojant šių padalinių gamybą.

  • Bendradarbiavimas su rinkodaros, operacijų, logistikos, finansų, kokybės užtikrinimo ir mokslinių tyrimų bei plėtros padaliniais siekiant gerinti Bendrovės veiklos rodiklius.

  • Ataskaitų vadovybei rengimas gamybos resursų planavimo klausimais.

    Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, IT, verslo vadybos, procesų valdymo).

  • Ankstesnė pardavimo ir gamybos planavimo (SIOP-Sales Inventory Operation planning)) patirtis, pvz., ERP sistemų, t. y., prognozavimo, tvarkaraščių sudarymo, gamybos procesų ir pirkimo užsakymų apdorojimo srityse.

  • Puikios IT sistemų žinios, įskaitant „Microsoft Office“, ERP sistemas ir t. t.

  • Patirtis diegiant ir valdant duomenų bazes.

  • Geri ryšių palaikymo (žodžiu ir raštu) ir asmeninio bendravimo įgūdžiai.

  • Puikūs derybų įgūdžiai.

  • Puiki anglų kalba.

  • Geri analitiniai įgūdžiai

  • Projektų valdymo patirtis.

    Mes siūlome:

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.

  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

    Susidomėjote?

    Mes laukiame Tavo gyvenimo aprašymo. Darbo skelbimo numeris- 63089BR. Kartu su galima darbo pradžios data nurodykite ir pageidaujamą atlyginimą