Naujausi skelbimai

Prodiuseris(-ė), projekto vadovas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15509

Darbo skelbimo numeris

15509

Darbo aprašymas

Iš esmės prodiuserio darbą konkretinti ir apibūdinti keliais terminais gana sunku - tai konkretaus projekto (spektaklio/-ių šiuo atveju) valdymas, priežiūra, administravimas ir vystymas. Prodiuserio darbų gama ganėtinai plati - nuo idėjos iki gyvo reginio, kitaip tariant nuo premjeros iki apdovanojimų. Projekto vadovą (-ę) mes matome kaip - atsakingą, kompetetingą, nebijantį iššūkių, bei darbo šou versle specifikos žmogų, gebantį valdyti vienu metu nemažą komandą personalo, partnerių ir mokantį analizuoti sitauciją, planuoti, kūrybingai pažvelgti į projekto vystymą bei gyvavimą. Mes ieškome patyrusios, charizmatiškos ir stiprios asmenybės - galinčios dirbti augančioje kompanijoje. Mums svarbu, kad idėjos, kurios gimsta kasdieną, galėtų būti realizuotos ir čia. Projekto valdymas ir vystymas nebus lengva, tačiau tikrai labai idomi, nekasdieniška, ir dinamiška užduotis, su kurią tobulėsite ir Jūs.

Reikalavimai

  • Aukštasis kultūros vadybos/teatro vadybos/ekonominės pakraipos išsilavinimas
  • 2-3 metų darbo patirtis projektų valdymo, renginių, kultūros vadybos ir organizavimo srityse
  • Teatrinės bei šou organizavimo specifikos išmanymas
  • Vadybos, pardavimų, sutarčių teisės bei marketingo žinios
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas
  • Puikus programų EXEL, WORD, POWER POINT valdymas
  • Planavimo, komandos darbo organizavimo įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas, automobilis
  • Atsakingumas,strateginis mąstymas ir geri sprendimų priėmimo įgūdžiai

Įmonė siūlo

  • Motyvuotą atlygį bei skatinimo sistemą
  • Apmokymus, galimybę tobulėti
  • Naujus projektus bei galimybę juos realizuoti bei įgyvendinti

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 3 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 3 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2400 LTL per mėn.

Agentūra „baltic music“ – užsiima pjesių, spektaklių kūrimu, prodiusavimu valdymu ir pastatymais – tai pagrindinė agentūros veikla. Be to mes organizuojame bei vystome ir kitas idėjas - kurios vienaip ar kitaip susijos su šou, pramoga bei šou tipo renginiais – tai dažnai analogų Lietuvoje neturintys reginiai, kuriuos agentūra pradeda įgyvendinti.

„Baltic music“ įkurta 2002 metais – ir aktyvesne teatrinės vadybos veikla užsiima nuo 2005 metų. Iki tuomet mes organizavome keletą didesnių – koncertinių renginių. Žinomiausi jų – muilo burbulų teatras iš Ispanijos „Pep Bou“ – projektas sujungęs muziką ir muilo burbulų triukus ir žavesį, kartu su G.Rinkevičiaus vadovaujamu Valstybiniu simfoniniu orkestru operos ir baleto teatre 2002 metų pavasarį.
Kitas didelis renginys – Pietų Afrikos Respublikos šou trupės – „UMOJA“ – teatralizuoti-muzikiniai pasirodymai Kauno sporto halėje ir tuometiniuose Vilniaus Koncertų ir Sporto rūmuose.
Nuo 2004 metų agentūra užsiima spektaklių ir pjesių pastatymais ir bendrąja prasme – kultūros vadyba. Žymiausias mūsų įmonę reprezentuojantis darbas – nuo 2005 sausio 14 d. pradėtas rodyti mono spektaklis – „Urvinis žmogus“, sėkmingai įvertintas kritikų ir rodomas iki dabar.
Agentūroje - dirba jauni, ambicingi, kūrybingi ir draugiški žmonės. Mes tikime, kad Jūs tapsite šios jaunos ir ambicingos komandos dalimi.