Naujausi skelbimai

Produkto grupės vystymo vadovo

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 162679

Darbo skelbimo numeris

162679

Darbo aprašymas

Mintis apie įprastą darbo pobūdį atidėk šalin, jei to tikiesi – šis darbo pasiūlymas neskirtas tau. Iki šiol turėta tavo patirtis mums reikalinga tiek, kiek tai tau padės įveikti kliūtis procese priimant mestą iššūkį. Esi ryžtingas? Ar tau pasiektas tikslas – tai tik dar viena tarpinė stotelė? Dinamiką ir permainas vertini kaip progresą? Jei „rezultatas = saldi grąža“ dėsnis tau tinka – tuomet siūlome įdarbinti tavo iniciatyvą, energiją ir įžvalgą.

Siūloma veikla: esamos situacijos įvertinimas, poreikio nustatymas, naujų gamintojų, produktų paieška komandiruočių metu lankant tarptautines parodas ir gamintojus, rezultatyvios derybos, sėkmingas strategijos parengimas, bakalėjos grupės į Kazachstano rinką įvedimas. Veiklos proceso metu naujam komandos nariui bus suteikiama iniciatyvos, idėjų generavimo ir energijos laisvė, visos būtinos darbo priemonės rezultatui siekti, profesionali pardavimo komanda KZ, sėkmingam rezultatui itin motyvuojantis atlygis.

Reikalavimai

Tavo aukštasis universitetinis pardavimo/rinkodaros/verslo vadybos srities išsilavinimas = profesionalumas ir erudicija mūsų komandoje;
Anglų, rusų kalbų žinios leidžiančios tau laisvai bendrauti = kokybiški tarptautiniai verslo santykiai;
Svari darbinė patirtis pardavimų/rinkodaros/verslo vystymo srityje = efektyvūs, operatyvūs darbo metodai ir sprendimai;
Derybiniai įgūdžiai = abipusiai pelningos bendradarbiavimo sutartys;
Analitinis mąstymas, įžvalga, iniciatyva = tikslus, taiklus, sėkmingas rezultatas;
Idėjos, kūrybiškumas = sugebėsi tai paversti skaičiais;
Organizuotumas, atsakomybė, drąsa = pilnavertis komandos ir sėkmingos veiklos dalyvis;

PAŽIŪRĖK SAVAS SAVYBES - AR JOS GALI TAPTI PRIVALUMAIS IR NAUDA MŪSŲ KOMANDAI?

Įmonė siūlo

SIŪLOME PRIIMTI NAUJĄ PROFESINĮ IŠŠŪKĮ.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 16 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 29 d.

Mūsų klientė - 18 metų Rytų rinkose plėtojant plataus vartojimo prekių distribuciją, šiuo metu vystanti maisto produktų srities (bakalėjos) veiklą, dirbti Kaune ieško: