Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #97084

PRODUKTO KONSULTANTAS

CVMarket.lt klientas
Visa Lietuva
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Produktų pristatymas, klientų konsultavimas prekybos centruose.
Reklaminių akcijų vykdymas
Apklausų vykdymas

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai, mokėjimas bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis;
Įtaigumas
Sklandi lietuvių, rusų kalba (žodžiu)
Patirtis prekių pristatymo (prezentavimo), klientų konsultavimo srityje – privalumas
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Dinamiško darbo patirtį klientų konsultavimo ir produkto reklamavimo srityje.
Patirtis pristatant ir parduodant produktus, pažymėtus vienu perkamiausiu prekiniu ženklu Lietuvos santechnikos rinkoje.
Socialines garantijas ir atlygį pagal darbo rezultatus
Draugišką kolektyvą
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Kontaktinė informacija
El. paštas: darbas@rubineta.lt
Vietovė: Lietuva (Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys)
Darbo laikas: darbo dienomis 17.00-22.00 ir savaitgaliais10.00-16 val. - puiki galimybė uždirbti studentams!

Darbo skelbimo numeris
#97084

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. lapkričio 20 d.
Įvestas:
2010 m. spalio 20 d.

Rubineta, UAB
UAB „Rubineta“ įkurta 1999 metais ir yra vienintelė maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse. Siekdami užtikrinti aukštą gaminamos produkcijos kokybę, mūsų įmonės specialistai kruopščiai parenka komplektuojančias dalis iš geriausių pasaulio gamintojų, pirmaujančių savo srityje pagal gaminių kokybę. Mums viskas svarbu – naudojamos medžiagos, gamybos technologijos, naudojami įrengimai, gamintojų kokybės standartai. Mūsų gaminama produkcija yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos ir NVS šalių. UAB „Rubineta“ yra vandens maišytuvų, aukšto spaudimo žarnų, dušo kabinų ir kitos santechninės įrangos gamintoja. Siekdami patenkinti visus mūsų pirkėjų poreikius, prekiaujame ir įvairiais fitingais, ventiliais, santechnine keramika. Gerą kainos ir kokybės santykį, platų asortimentą bei garantiją – būtent tai visada siūlome savo pirkėjams. UAB „Rubineta“ veikla pripažinta atitinkanti vadybos sistemos standartą ISO 9001: 2008 santechnikos įrangos projektavimo, gamybos ir pardavimo srityse.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!