2022-07-29 11:26:48

Produkto pardavimo vadybininkė (-as)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome komandos nario, kuris būtų atsakingas už kvepiančio lietuviško prekės ženklo ODORO žinomumą ir augimą Lietuvos rinkoje.

Atsakomybės:
• Pardavimo (80 %) ir rinkodaros (20%) veiksmai, skatinantys kvepiančių lietuviškų produktų ODORO žinomumą ir populiarumą (mokymai/pristatymai, renginių/parodų organizavimas, fotografavimas, naujos idėjos ir jų įgyvendinimas ir visa kita, kas telpa į pardavimų ir rinkodaros rėmus, o dar geriau - jeigu rėmais neapsiriboji);
• Didmeninį pardavimą skatinantys veiksmai (vizitai, mokymai pas distributorius, išstatymai, komunikacija, susitikimai su potencialiais distributoriais);
• El. parduotuvės pardavimus skatinantys veiksmai (idėjos, organizavimas, komunikavimas, turinio pildymas, kita);
• Plėtros ir augimo idėjos, rinkos tyrimai, tendencijų sekimas, domėjimasis ir atvirumas su kvapais susijusia informacija;
• Kiti trumpalaikiai ir ilgalaikiai veiksmai į sėkmę.

Reikalavimai

• Bent 2 metų patirtis prekybos, gamybos įmonėje auginant prekės ženklo, prekių grupės arba paslaugos pardavimus;
• Web puslapio/ el. parduotuvės turinio valdymo principų išmanymas;
• Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai, (MS Office, privalumas - CorelPhotoshop) pomėgis naudoti aplikacijas telefone (Gmail paketas, Viber, Instagram, Facebook ir pan.);
• Gebėjimas proaktyviai organizuoti savo darbą siekiant trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų;
• Pomėgis bendrauti, ekstravertiškumas, esminių pardavimų dėsnių išmanymas;
• Rišli lietuvių ir anglų kalba, privalumas - rusų, latvių, lenkų kalbos;
• Reprezentatyvumas.

Įmonė siūlo

• Patrauklius priedus nuo esamų ir būsimų pardavimų!
• Galimybę augti pareigose, atsakomybėse;
• Malonią, neįtemptą atmosferą jaunatviškame kolektyve;
• Kvapais praturtintą kasdienybę.