Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #518367

Produkto šeimininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS

Kaip „Product Owner“, Jūs atliksite svarbų vaidmenį kuriant įmonės ateitį. Jūsų pagrindinės atsakomybės bus susijusios su Software, Firmware ir Hardware įrangos plėtra, o jei abejojate dėl savo patirties su Firmware ir Hardware komponentai, prašau nedvejoti, nes Jūsų komandos nariai atsakys į visus klausimus per „Backlog Refinement / Grooming“ ir „ Sprint Planning“ sesijas.

Tavo darbo diena:

  • Koordinuoti projektų vadovo, marketingo vadovo ir Firmware/Software/Hardware kūrėjų komandą;
  • Kartu su kitais Produkto šeimininkais kurti produkto plėtros planą;
  • Bendradarbiauti su „Product Owners“ ir „Scrum Masters“ planuojant ir užtikrinant efektyvų kūrėjų komandos darbą.

Reikalavimai

LŪKESČIAI KANDIDATUI (-EI)

  • Turite sėkmingos produktų kūrimo patirties bei supratimą apie projektų/produkto valdymą;
  • Daugiau nei 2 metų produkto valdymo patirtis;
  • Agile/Scrum metodologijų supratimas;
  • Patirtis kuriant „Epic‘s“, „User Stories“ ir „Acceptance Criteria‘s“ su Jira programa;
  • Organizaciniai ir bendradarbiavimo įgūdžiai, gebėjimas savarankiškai organizuotis savo darbą;
  • Platus mąstymas ir lankstumas pokyčiams;
  • Supratimas apie Vartotojo patirtį (UX) ir Vartotojo sąsają (UI);
  • Supratimas apie WEB ir mobiliųjų aplikacijų kūrimą (privalumas);
  • Patirtis su Electronic ir Hardware (privalumas).

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME

  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Teambuilding‘us;
  • Patogią darbo vietą moderniame biure Vilniuje;
  • Galimybę daugiau sužinoti apie Hardware bei prisidėti prie daugybės IoT įrenginių plėtros;
  • Būti komandos dalimi, kuri vertina aukštus standartus ir bendradabiavimą;
  • Galimybę įgyvendinti idėjas, optimizuojančias kasdienį darbą.

Darbo skelbimo numeris
#518367
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!