Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #282057

Produkto vadovas/-ė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- kelionių maršrutų tobulinimas;
- kelionių idėjų generavimas ir maršrutų kūrimas;
- partnerių užsienyje paieška, programų ruošimas kartu;
- kelionės vadovų paieška ir darbo standartų užtikrinimas;
- kelionių katalogo ruošimas.

Reikalavimai

- anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
- domėjimasis kelionėmis;
- keliavimo patirtis;
- kelionių organizavimo sau ir draugams patirtis;
- gebėjimas sudėlioti kelionę ir siužiūrėti visas detales;
- gebėjimas surinkti informaciją iš kolegų ir išskirti prioritetus;
- analitiniai įgūdžiai.

Įmonė siūlo

- darbą augančioje turizmo paslaugų įmonių grupėje;
- profesinius ir įgūdžių mokymus;
- dalyvavimą tarptautinėse parodose;
- galimybę Jūsų aistrą kelionėms paversti darbu;
- nuobodžiauti neleisiantį draugišką ir jaunatvišką kolektyvą.

Darbo skelbimo numeris
#282057

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 400 - 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2016 m. lapkričio 1 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 3 d.

Esame išradingi ir patikimi kelionių organizatoriai, kuriems svarbiausia įgyvendinti žmonių svajonę keliauti. Pardavinėjame poilsines, pažintines keliones, slidinėjimą, kruizus Europoje ir visame pasaulyje.
Taip pat siūlome didžiausią egzotinių kelionių pasirinkimą visoje Lietuvoje! Esame iššūkių nebijanti komanda, kuri išties profesionali – patys organizuojame keliones, užsakome bilietus, rezervuojame viešbučius, pasirūpiname vizomis ir kitais rūpesčiais.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!