Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #170405

Produkto vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome Zebra/IPTV produkto vadovo rinkodaros padalinyje.

Pagrindinės darbo sritys:

rinkos ir klientų poreikių analizė, produktų verslo planų ir biudžetų ruošimas, produktų tobulinimas ir vystymas, kainodaros principų formavimas, vartojimo skatinimo iniciatyvos, projektų planavimas, įgyvendinimas ir kontrolė.

Siūlomas darbas yra puiki galimybė realizuoti save ir įgyvendinti idėjas, kuriant naujus arba vystant esamus produktus, kurie maksimaliai tenkintų klientų norus ir prisidėtų prie įmonės tikslų pasiekimo. Darbo sritis yra labai plati ir reikalaujanti iniciatyvos, įsitraukimo ir atsakomybės, tuo pačiu suteikianti galimybes tobulėti produktų valdymo ir rinkodaros srityse dirbant atsakingą darbą vienoje didžiausių telekomunikacijų bendrovių Lietuvoje.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (vadyba, rinkodara, inžinierinis, telekomunikacijos, IT ir pan.);
  • darbo patirtis produktų plėtros, produktų vadybos, rinkodaros srityje būtų privalumas;
  • telekomunikacijų, Interneto, TV produktų žinios;
  • veiklumas, iniciatyva, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • analitiniai sugebėjimai;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint);
  • anglų kalba.

Įmonė siūlo

CV su nuoroda "Produkto vadovas" siųsti iki lapkričio 30 d.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#170405

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 30 d.
Įvestas:
2012 m. lapkričio 19 d.

TEO LT, AB - viena seniausiai ir sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos įmonių, žinoma beveik kiekvienam Lietuvos gyventojui. Šiandien bendrovė užima lyderio pozicijas interneto, duomenų perdavimo bei fiksuotojo telefono ryšio rinkose. Esami bendrovės pajėgumai leidžia pasiūlyti klientams pačias moderniausias technologijas, nenusileidžiant pažangiausiems pasaulio telekomunikacijų rinkos žaidėjams. Šiuo metu įmonei reikalingas (-a):

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!