Naujausi skelbimai

Produkto vadovas Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104586

Darbo skelbimo numeris

104586

Darbo aprašymas

- Prekių ženklo (produkto grupės) priežiūra;
- Pardavimo planų vykdymas;
- Ilgalaikių santykių su klientais palaikymas ir naujų klientų paieška;
- Rinkų analizė ir plėtros galimybių planavimas;
- Visapusiška klientų poreikių analizė ir komercinių pasiūlymų rengimas;
- Pardavimų ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas;
- Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
- Bent vienerių metų darbo patirtis pardavimų srityje;
- Puikūs derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas;
- Orientacija į rezultatą;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
- Vairuotojo pažymėjimas;
- Kompiuterinis raštingumas.

Privalumai:
- Darbo patirtis prekyboje.

- Patrauklias darbo sąlygas perspektyvioje augančioje kompanijoje;
- Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
- Saviraiškos ir tobulėjimo galimybes;
- Visas socialines garantijas;
- Darbą draugiškame ir jauname kolektyve.

Papildoma informacija

CV siųsti būtinai su nuotrauka el.paštu: atranka@ambertonas.lt
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 18 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 18 d.

UAB “Ambertonas” - didmeninės prekybos įmonė turinti stiprią ir išvystytą prekybos bei logistikos bazę, platų kosmetikos, parfumerijos, buitinės chemijos ir asmens higienos prekių asortimentą, tvirtus ryšius su gamintojais. Mes pripažįstame, kad patys svarbiausi ištekliai yra mūsų darbuotojai. Mes vertiname savo darbuotojų sukauptas žinias ir patirtį bei skatiname juos imtis didesnės atsakomybės. Darbštūs ir gabūs žmonės yra visos bendrovės sėkmė. Rūpinamės savo darbuotojais, kad sukurtume darnią ir kryptingą komandą, siekiančią bendrų įmonės tikslų. Puoselėjame aplinką, kurioje yra palaikomas, bei skatinamas pripažinimas, inovacija.