Naujausi skelbimai

Produkto vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69133

Darbo skelbimo numeris

69133

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - Švedijos ir Danijos kapitalo įmonė sėkmingai ir aktyviai dirbanti žemės ūkio sektoriuje, kviečia Jus į profesionalią ir jauną komandą. Šiuo metu darbui Kėdainiuose ieškome:

PRODUKTO VADOVO,

kuris būtų atsakingas už
- santykių su klientais palaikymą ir plėtojimą;
- rinkos analizę;
- naujų klientų paiešką;
- tiesiogiai pavaldžių vadybininkų darbą;
- produkto kainodarą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
- 3 metus sėkmingai dirbote žemės ūkio srityje;
- puikiai mokate anglų kalbą;
- esate įgijęs aukštąjį išsilavinimą;
- esate komunikabilus
- turite vairuotojo pažymėjimą.-

Įmonė siūlo

Jums siūlome
- darbą jauname kolektyve
- karjeros ir tobulinimosi galimybes
- automobilį
-žinias ir rezultatus atitinkantį atlyginimą

Jei norite kreiptis dėl darbo vietos, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) lietuvių arba anglų kalbomis, nurodydami darbo vietos numerį. Jei buvote atvykęs į "Grafton Recruitment" pokalbiui, kreipkitės tiesiai į savo konsultantą (geriausia elektroniniu paštu).
Daugiau darbo pasiūlymų rasite www.grafton.lt/sales-marketing/
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kėdainiai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 15 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 7 d.

Grafton Recruitment buvo įkurta 1982 metais Airijoje ir šiandien yra tarptautinė personalo atrankos kompanija, galinti pasiūlyti savo klientams geriausius personalo atrankos sprendimus.