Naujausi skelbimai

Produkto vadovas užsienio rinkai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161613

Darbo skelbimo numeris

161613

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už derybas su tiekėjais, naujų produktų paiešką, prekių asortimento formavimą, kainodarą, įvedimą į Kazachstano rinką, produktų grupės metinių tiekimo ir pardavimo planų sudarymą, ryšių palaikymą ir projektų vykdymo koordinavimą, dirbant su įmonės padaliniais užsienyje ir kt.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (marketingo, rinkodaros, vadybos srityse);
patirtis produktų rinkodaros srityje;
sėkminga produkto įvedimo į rinką darbo patirtis;
geras rusų, anglų kalbų mokėjimas (žodžiu ir raštu);
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
iniciatyvumas, tikslo siekimas, kūrybingumas, analitiniai gebėjimai, atsakingumas;
galimybė vykti į komandiruotes.

Profesinio tobulėjimo galimybes, realizuojant projektus užsienio rinkose, geras darbo sąlygas, darbui reikalingas priemones.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 27 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 8 d.

Mūsų klientei - sėkmingai dirbančiai įmonei, kurios pagrindinė veikla - didmeninė prekyba plataus vartojimo prekėmis Kazachstano rinkoje, šiuo metu dirbti Kaune reikalingas: