Naujausi skelbimai

Produkto vadovo (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 76569

Darbo skelbimo numeris

76569

Darbo aprašymas

Produktų verslo planų rengimas
Asortimento formavimas
Kainodara
Rinkos analizė
Darbas su pagrindiniais klientais
Rinkodaros veiksmų planavimas
derinimas ir įgyvendinimas
Ryšių su gamintojais palaikymas

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (verslo vadybos, rinkodaros)
ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis su greito apyvartumo produktais (FMCG) - BŪTINA
puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai
atsakingumas, komunikabilumas, entuziazmas
labai gerai žodžiu ir raštu mokėti anglų kalbą

Įmonė siūlo

asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes
patrauklų atlyginimą

Papildoma informacija

CV siųsti su nuoroda "Produkto vadovas(-ė)"

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 27 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 27 d.

plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti daugiau kaip 16 metų ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Abena, Bambolina, Drogheria & Alimentari, Haribo, Johnson’s, Johnson’s Baby, Maoam, Neutrogena, O.B, Similac, Vileda, Wilkinson Sword ir kt. plečia savo veiklą ir darbui Vilniuje ieško: