Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12122

Produkto vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jūs būsite atsakingas (-a) už internetinių elektroninės prekybos OXID eSales produktų planavimą bei kūrimą, kokybės užtikrinimą, klientų konsultavimą.
Komandiruotės į Vokietiją, kurios rinkoje produktas yra jau įsitvirtinęs.

Reikalavimai

Jūs turite labai gerai išmanyti šiuos dalykus:

  • Programinės įrangos projektavimą
  • Projektų valdymą
  • Programavimo kalbų (C++, Java, PHP) pagrindus

Kiti Jūsų privalumai:

  • Gebėjimas savarankiškai bei atsakingai dirbti
  • Labai geri bendravimo įgūdžiai
  • Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu
  • Ilgametė patirtis vadovaujant programinės įrangos kūrimo projektams
  • Labai geri analitiniai ir koncepciniai sugebėjimai
  • Labai geri projektų valdymo įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti su klientais, darbo komandoje patirtis
  • Gebėjimas greitai įsisavinti visiškai naujas temines sritis
  • Rekomendacijos apie sėkmingai atliktus didelius projektus, sukurtus produktus

Įmonė siūlo

  • 4000-7000Lt atlyginimą
  • Darbą profesionalioje komandoje

Papildoma informacija

Apie „OXID eSales“:

Firma „OXID eSales GmbH“, kurios būstinė yra Freiburg im Breisgau mieste, o programinė įranga yra kuriama Lietuvoje, yra elektroninės prekybos standartinės programinės įrangos gamintoja.

Su programine įranga „OXID eShop“, kuri yra dviejų variantų – „Professional“ ir „Enterprise“, mes visam internetinės prekybos spektrui siūlome modulinę bei lanksčiai modifikuojamą programinę įrangą apsipirkimui internete, kurios pagrindas yra PHP technologija.

Mūsų elektroninės prekybos servisai („ECS“) sukuria mūsų klientams sąsajas su reikiamais partneriais visame elektroninės prekybos pridėtinės vertės tinkle. Į šią sistemą vientisai yra integruotos įvairios apmokėjimo formos, produktų paieškos mašinos („froogle“ arba „kelkoo“), filialinės programos ir t.t..

Būdama jauna mūsų įmonė šiuo metu yra labai sparčioje augimo stadijoje ir užima labai gerą poziciją nepaprastai besiplečiančiame rinkos segmente.

Stiprus pardavimų, sprendimų bei technologijų partnerių tinklas rūpinasi puikiai integruojamų elektroninės prekybos sprendimų įgyvendinimu bei pritaikymu pas klientus.

Jei norite dirbti savarankiškai bei atsakingai, mėgstate komandinį darbą, esate komunikabilus ir bei jei ši tema žavi Jus taip pat kaip ir mus, tuomet siųskite išsamią CV anglų kalba ir motyvacinį laišką el. paštu info [eta] nfq.lt arba per cvmarket.lt sistemą, arba adresu K.Petrausko g. 26, 44158 Kaunas.
Telefonas pasiteiravimui (612) 03560. Kontaktinis asmuo – Darius Lebedzinskas.
Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Darbo skelbimo numeris
#12122

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 28 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 21 d.

Pagrindinė įmonės veikla - programinės įrangos ir web projektų kūrimas, e-verslo sprendimai. Įmonė specializuojasi industrinių robotų valdymo sistemose ir jų taikyme medicinoje, vertybinių popierių rinkos analizėje, audio/video sistemų bei CRM sistemų projektavime.

Daugiau