Naujausi skelbimai

Produkto vadybininkas Šiaurės Lietuvos regionui

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106568

Darbo skelbimo numeris

106568

Darbo aprašymas

Darbas su esamais ir būsimais klientais;
Informacijos apie produktus teikimas;
Seminarų organizavimas.

Reikalavimai

Patirtis pardavimų ir statybos srityse;
Aukštasis išsilavinimas;
Darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas ( B kategorija );
Komunikabilumas.

Įmonė siūlo

Patrauklų atlyginimą;
Socialines garantijas;
Stažuotes užsienyje;
Automobilį.ir kitas darbo priemones.

Papildoma informacija

CV siųsti: marius.stancius@sakret.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 7 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 7 d.

SAKRET Lietuvoje 2008 m. rugpjūčio 20 dieną oficialiai pradėjo gamybą didžiausioje Baltijos šalyse sausų statybinių mišinių gamykloje Kėdainiuose. SAKRET kviečia Lietuvos statybininkus, statybinių medžiagų prekybininkus aktyviai bendradarbiauti, platinti ir vartoti kokybiškus ir plataus asortimento sausus statybinius mišinius. SAKRET produktai – tai populiariausi ir seniausiai vartojami sausi statybiniai mišiniai Vokietijoje, Centrinėje Europoje, Švedijoje, Norvegijoje. Pagal SAKRET licenziją sausi statybiniai mišiniai gaminami Vokietijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Olandijoje, Turkijoje.