Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #76756

Produkto vadybininkui B2B srityje (Vileda Professional, Abena)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Produktų verslo planų rengimas;
Asortimento formavimas;
Kainodara;
Rinkos analizė;
Pasiūlymų ruošimas klientams;
Pardavimų skatinimas;
Dalyvavimas viešuosiuose konkursuose;
Rinkodaros veiksmų planavimas,
derinimas ir įgyvendinimas;
Ryšių su gamintojais palaikymas.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (verslo vadybos, rinkodaros);
dalyvavimo viešuosiuose konkursuose patirtis;
pageidautina darbo patirtis B2B srityje;
puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai;
labai gerai žodžiu ir raštu mokėti anglų kalbą.

Įmonė siūlo

asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų.

Papildoma informacija

CV siųsti su nuoroda "Produktų vadybininkas (-ė) B2B srityje"

Darbo skelbimo numeris
#76756

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 2 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 2 d.

plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, Lietuvos rinkoje dirbanti daugiau kaip 16 metų ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Johnson’s, Johnson’s Baby, Vileda, Haribo, Lindt, Maoam, Wilkinson Sword, Similac, Abena, Bambo, O.B., Neutrogena ir kt. darbą Vilniuje siūlo:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!