Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #100831

Produktų grupės vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

kurio atsakomybės bus:

  • Rinkodarinių veiksmų organizavimas ir kontrolė
  • Prekių užsakymas iš tiekėjų
  • Dalyvavimas tobulinant įmonės veiklą logistikos ir pardavimų srityje
  • Rinkos kitimo tendencijų bei jų įtakos pardavimams įvertinimas
  • Prekių tiekimo ir apyvartumo rodiklių analizė ir kontrolė
  • Asortimento plėtra (naujų produktų ir tiekėjų paieška, bei santykių su jais palaikymas);
  • Sutarčių sudarymas ir jų vykdymo kontrolė.
  • Verslo kelionės į tarptautines parodas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, vadybos, logistikos srityje
  • 3+ metų analogiško darbo patirtis
  • Didmeninės ir mažmeninės prekybos principų išmanymas
  • Pagrindinių verslo ir logistikos valdymo, apskaitos principų išmanymas
  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Analitinis mąstymas, organizaciniai gebėjimai, iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas
  • Gebėjimas apibendrinti informaciją, daryti išvadas ir pasiūlyti sprendimus
  • Darbo patirtis su verslo vadymo programa NAVISION būtų privalumas

Įmonė siūlo

Mūsų klientas Jums siūlo:

  • Įdomų ir atsakingą darbą augančioje bendrovėje
  • Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas
  • Karjeros galimybes ir tobulėjimą, siekiant profesinių tikslų
  • Konkurencingą atlyginimą, susidedantį iš bazinės ir neribotos kintamos dalies
  • Profesionalų kolektyvą

Darbo skelbimo numeris
#100831

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 10 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 10 d.

Mūsų klientas yra viena didžiausių specializuota maišytuvų didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, platinanti ne tik garsiausių Europos gamintojų produkciją, bet ir Lietuvoje pagamintais maišytuvais. Stiprindamas savo pajėgas, kompanija nori suteikti Jums progą pademonstruoti savo rinkodaros ir valdymo įgūdžius ir šiuo metu ieško:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!