Produktų grupės vadybininkas
Darbo skelbimo numeris #1689818

1
UAB "Simcha"
Kaunas

Darbo aprašymas

  • Darbas su priskirtais produktais, produktų krepšelio plėtra vaistinių tinkluose;

  • Tiesioginis bendravimas su vaistinės specialistais - prezentacijos, priskirtų produktų pristatymas;

  • Aktyvūs vizitai į vaistines, vaistinių asortimento plėtimo skatinimas;

  • Konkurencinės aplinkos ir rinkos tendencijų stebėjimas bei vertinimas.

Reikalavimai

  • Būtina panašaus pobūdžio darbo patirtis

  • Vairuotojo pažymėjimas

  • Atsakingumas

  • Analitinis mąstymas

  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus

  • Noras tobulėti ir siekti ne tik iškeltų, bet ir sau išsikeltų tikslų;

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai

  • Bendravimo bei taktiškos darbinės politikos įgūdžiai būtini.

  • Siūlome įdomų ir dinamišką darbą su vienais iš stipriausių prekinių ženklų rinkoje, turinčių ilgametę patirtį Lietuvos vaistinėse.

  • Nuo darbo rezultatų priklausantys priedai prie atlyginimo, darbinis automobilis.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1689818

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 sav.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Vinapack, UAB
1200 - 1500 €/mėn. Į rankas
liko 3 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Vinapack, UAB • Kaunas
1200 - 1500 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 3 d.
prieš 1 sav.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Archyvita, UAB
1000 - 1500 €/mėn. Į rankas
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Archyvita, UAB • Kaunas
1000 - 1500 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 4 sav.
REGIONO VADYBININKAS (-Ė) | KAUNAS Diagnostikos laboratorija, UAB
Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
REGIONO VADYBININKAS (-Ė) | KAUNAS Diagnostikos laboratorija, UAB • Kaunas
Nuo 1300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 3 d.
prieš 2 sav.
PARDAVĖJAS (-A) NAUJAI ATIDAROMOJE PARDUOTUVĖJE NEMENČINĖJE Lidl Lietuva, UAB
1085 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PARDAVĖJAS (-A) NAUJAI ATIDAROMOJE PARDUOTUVĖJE NEMENČINĖJE Lidl Lietuva, UAB • Nemenčinė
1085 - 1400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Nemenčinė
PARDAVIMŲ VADYBININKAS Statorama, UAB
1700 - 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PARDAVIMŲ VADYBININKAS Statorama, UAB • Kaunas
1700 - 4000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!