Naujausi skelbimai

Produktų konsultanto (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69178

Darbo skelbimo numeris

69178

Darbo aprašymas

Produktų pristatymas medicinos ir slaugos darbuotojams;
Naujų klientų paieška.

Reikalavimai

Medicininis ar ligonių slaugos išsilavinimas;
Bendravimo ir reprezentavimo (pageidautina) įgūdžiai;
Anglų k. pagrindai;
Automobilis,vairuotojo pažymėjimas;
Pageidautina:
Vadybinis išsilavinimas ir/ar vadybinio darbo patirtis;
Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes

Papildoma informacija

CV su nuoroda "Produktų konsultantas (-ė) darbui Vilniaus regione" siųsti : karjera@vilandra.lt arba faksu 8-5 2601828.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 8 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 8 d.

plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, Lietuvos rinkoje dirbanti daugiau kaip 16 metų ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Durex, Johnson’s, Johnson’s Baby, Vileda, Haribo, Maoam, Similac, Abena, Bambo, O.B., Neutrogena, Scholl ir kt. plečia savo veiklą ir darbui Vilniaus regione (pusė etato) ieško