Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11934

Produktų pakuotojai ( Anglijoje)

CVMarket.lt klientas
Užsienyje
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą žuvies ir jūros gėrybių įmonėje " Cumbrian Seafoods " Lts, Jungtinėje Karalystėje produkcijos:
-pakuotojams
-markiruotojams

Darbas su apdorota produkcija, paruošimas supermarketams.
Kontraktas nuo 6 mėn.

Turime 5 laisvas darbo vietas !!!

Išvykimas vasario 20 d. ir vasario 27 d. !!!

Reikalavimai

Anglų kalba - privalumas,
-Atsakingumas
-darbštumas
Amžius 18 - 55 m.

Reikalingi dokumentai:

-Neteistumo pažyma,
-Sveikatos pažyma 082 A forma,
-CV anglų kalba,
-2 nuotraukos,
-paso kopija

Darbo užmokestis nuo 5.05 svaro per valandą, viršvalandžiai 7.5 svaro per valandą.
Galimybė daryti karjerą.
Pagrindinė priežastis, dėl kurios kompanija nuolat klesti - personalas. Mes 100% garantuojame personalo apmokymus, paramą darbuotojams bei karjeros galimybes.
Kiekvienas darbuotojas, pradėjęs dirbti, yra apmokomas. Norintiems gilesnių žinių taip pat teikiama pagalba. Be to, kiekvienas darbuotojas turi teisę už gerą darbą gauti premijas.

Reikalingų dokumentų sutvarkymas,
Paruošta gyvenamoji vieta Anglijoje.

Nuvežimas iki darbo vietos .

www.balticemployment.lt

Darbo skelbimo numeris
#11934

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Užsienyje
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: 4000 - 5000 €/sav. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2006 m. vasario 20 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 11 d.

UAB " Grand turas " - kompanija turinti įdarbinimo užsienyje patirtį ir dirbanti su stambiomis įmonėmis Anglijoje, teikia įdarbinimo Jungtineje Karalysteje paslaugas, padeda sutvarkyti reikiamus dokumentus, teikia informaciją apie laisvas darbo vietas, pasirūpina nuvykimu iki darbo vietos. Taip pat pasiūlome darbo vietas Kipre: aptarnavimo sferoje, statybose, maitinimo įmonėse.

Daugiau