2022-07-29 11:26:48

Produktų vadovas

CVMarket.lt klientas
2200 - 3300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Būsi atsakingas (-a) už Eldes vartų automatikos produktų kategorijos sėkmę;
  • Ranka-rankon su pardavimų komanda įdarbinsi Klientų grįžtamąjį ryšį bei įžvelgsi naujų verslo galimybių;
  • Drauge su R&D komanda kursi produkto tobulinimo planus bei įsitrauksi juos įgyvendinant;
  • Būsi vartų valdymo programėlės ir cloud platformos „Eldes Gates“ šeimininkas, su kuria gali atidaryti ne tik kiemo vartus, bet ir ofiso ar savo namų duris;
  • Laisvą nuo vartų produkto valdymo laiką (~50%!) skirsi naujų verslo galimybių paieškai.
  • Koks kitas Eldes produktas bus? Išmanus patalpų dezinfekcijos sprendimas? Naujos kartos automobilių apsauga? Dar 100 galimybių, kurias įžvelgsi ir visi kartu galėsime tai įgyvendinti.

Reikalavimai

  • Produktų vystymo ir pozicionavimo strategijos formavimo patirtis;
  • IoT/daiktų interneto žinios, t.y. įsivaizduoji, kaip technologiškai veikia įrenginys, kurį
  • paverčiame „išmaniu“;
  • Skiri UI ir UX dalis ir nori patobulinti jas abi;
  • Esi komunikabilus tiek įmonės viduje, tiek ir klientų tarpe;
  • Jautiesi jaukiai lyderiaudamas: reikalui esant atsistoji ant bačkos, įkvepi komandas ar sunkesniu momentu išlaikai ramybę bei parodai teisingą kryptį.

Įmonė siūlo

  • Superinę įmonės kultūrą, kurioje jausiesi kaip namie;
  • Laisvę veikti ir tobulėti – tu čia gali daugiau;
  • Išmanią namų apsaugos sistemą bei galimybę savo namus automatizuoti (daugiau nei 1mln Eldes sukurtų IoT sprendimų džiugina klientus visame pasaulyje).
  • Nemokamus patarimus prie arbatos ar kavos įvairiais klausimais: ilgų distancijų bėgimas, plaukimas, hike‘inimas, dviračių sportas, žvejyba, motociklai, šaudymas ir dar dešimtis kitų.