Naujausi skelbimai

Produktų vadovo (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78988

Darbo skelbimo numeris

78988

Darbo aprašymas

Medicinos pagalbos priemonės, maisto papildai, nereceptiniai vaistai;
Produktų verslo planų rengimas;
Asortimento formavimas;
Kainodara;
Rinkos analizė;
Pardavimų su pagrindiniais klientais organizavimas;
Rinkodaros veiksmų planavimas, derinimas ir įgyvendinimas;
Ryšių su gamintojais palaikymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (verslo vadybos, rinkodaros);
2 ir daugiau metų panašaus darbo patirtis ;
Laisvai bendrauti, žodžiu ir raštu, anglų kalba;
Nepriekaištinga reputacija ir rekomendacijos;
Puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai;
Orientacija į rezultatus ir atsakingumas;
Komunikabilumas, noras tobulėti.

Privalumai kandidatams

Panašaus darbo patirtis farmacijos rinkoje (atstovybėse, didmenoje, mažmenoje);
Patirtis dirbant su farmacijos mažmeninėmis įmonėmis ir valstybinėmis institucijomis;
Darbo su medicinos atstovais patirtis ir žinios;
Gebėjimas analizuoti ir vertinti rinkos poreikius, tendencijas ir pokyčius;
Noras aktyviai veikti ir realizuoti asmeninius karjeros lūkesčius.

Įmonė siūlo

Konkurencingą ir stabilų atlyginimą;
Nuo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus;
Galimybę tobulėti ir karjeros perspektyvas;
Puikias darbo sąlygas.

Papildoma informacija

CV siųsti su nuoroda "Farmacinių produktų vadovas(-ė)" adresu karjera@vilandra.lt iki 2010 m. sausio 20d.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. sausio 22 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 22 d.

Abena oficialus atstovas Lietuvoje ir Latvijoje, plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti daugiau kaip 16 metų ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Abena, Bambo, Drogheria & Alimentari, Haribo, Johnson’s, Johnson’s Baby, Maoam, Neutrogena, O.B, Similac, Vileda, Wilkinson Sword ir kt. plečia savo veiklą ir darbui Vilniuje ieško: