Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101388

Produktų vystymo vadybininkas ( -ė )

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Inicijavimas naujų produktų įvedimo į asortimentą, analizė ir vystymo planavimas
Naujų prekių tiekėjų paieška
Derybos dėl prekių ar žaliavos tiekimo su užsienio partneriais sudarys 80% darbo laiko ( anglų kalba )
Naujų produktų įvedimo į rinką organizavimas ir vystymas
Dalyvavimas kuriant naujus produktus, juos vystant ir tobulinant
Produktų aprašų rengimas
Produktų pardavimų strategijos įgyvendinimas
Bendradarbiavimas su pardavimo vadybininkais

Darbo vieta : Vilnius, Aukštieji Paneriai

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas
Ne mažesnė kaip 2 metų panašaus darbo patirtis
Santechnikos prekių išmanymas
Puikios anglų kalbos žinios ( derybų lygyje )
Geri planavimo įgūdžiai, gebėjimas valdyti produktų vadybos procesą
Kūrybinis mąstymas, iniciatyvumas, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
Puikūs bendravimo, derybiniai įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje
Puikus kompiuterinis raštingumas

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje bendrovėje
Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas
Tobulėti, siekiant profesinių ir asmeninių tikslų

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. CV siųsti:darbas@rubineta.lt

Darbo skelbimo numeris
#101388

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 24 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 24 d.

Rubineta, UAB
UAB „Rubineta“ įkurta 1999 metais ir yra vienintelė maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse. Siekdami užtikrinti aukštą gaminamos produkcijos kokybę, mūsų įmonės specialistai kruopščiai parenka komplektuojančias dalis iš geriausių pasaulio gamintojų, pirmaujančių savo srityje pagal gaminių kokybę. Mums viskas svarbu – naudojamos medžiagos, gamybos technologijos, naudojami įrengimai, gamintojų kokybės standartai. Mūsų gaminama produkcija yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos ir NVS šalių. UAB „Rubineta“ yra vandens maišytuvų, aukšto spaudimo žarnų, dušo kabinų ir kitos santechninės įrangos gamintoja. Siekdami patenkinti visus mūsų pirkėjų poreikius, prekiaujame ir įvairiais fitingais, ventiliais, santechnine keramika. Gerą kainos ir kokybės santykį, platų asortimentą bei garantiją – būtent tai visada siūlome savo pirkėjams. UAB „Rubineta“ veikla pripažinta atitinkanti vadybos sistemos standartą ISO 9001: 2008 santechnikos įrangos projektavimo, gamybos ir pardavimo srityse.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!