Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #15764

Programinės įrangos testuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Programinės įrangos testavimo scenarijų sudarymas, programinės įrangos testavimas, naudotojo dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Bakalauro laipsnis informatikos srityje
  • Kruopštumas bei dėmesys detalėms
  • Geri bendravimo įgūdžiai
  • Programinės įrangos testavimo darbo patirtis

Privalumai:
  • Praktiniai SQL naudojimo įgūdžiai

Mes siūlome įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve, kvalifikuotą mokymą, tobulėjimo galimybes ir patrauklų atlyginimą. Mūsų pasiūlymas – tai puiki galimybė dirbti kartu su vienais geriausių IT ekspertų, įgyti neįkainojamos patirties ir įnešti savo svarų indėlį įgyvendinant sudėtingus ir įdomius IT projektus.

Darbo skelbimo numeris
#15764

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 10 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 17 d.

UAB “Informacinės technologijos” – laikoma vienu geriausių darbdavių Baltijos šalyse – plečia savo veiklą ir kviečia dirbti energingus, kūrybingus, nebijančius iššūkių bei siekiančius nuolat tobulėti šių sričių specialistus:

Daugiau