2022-07-29 11:26:48

PROGRAMUOJANTIS IT KONSULTANTAS IŠ BET KUR LIETUVOJE

CVMarket.lt klientas
2500 - 3300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Priėmėme šaunių konsultantų ir auginame komandą toliau! Ieškome IT konsultanto (-ės), kuris gebėtų atlikti bazinius programavimo darbus, konfigūruoti, naujinti, diegti Rivile GAMA sistemą konkretiems klientams.

Siūlome tai, kas, ko gero, svarbu kiekvienam, planuojančiam ilgalaikę karjerą: mūsų vadovai padeda ir šalina kliūtis savo darbuotojams, kad kartu sukurtume daugiau vertės klientams. Mes rūpinamės, kad augtume kaip asmenybės, taptume geresniais, laisvesniais, drąsesniais ir sveikesniais. Mūsų vadybos sistema yra pagrįsta pasitikėjimu ir įgalinimu.

Kviečiame Jus į profesionalią, vienas kitą palaikančią komandą. Su mumis galėsite siekti rimtos karjeros, dalyvausite projektuose, užtikrinsime patogias darbo sąlygas ir padorų, sąžiningai mokamą atlygį.

Darbas Vilniuje / Kaune / Klaipėdoje / iš namų.

Pasikalbėkime ! Siųskite savo gyvenimo aprašymą dabar ir susitiksime online ar pas mus biure. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai. Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Jūsų būsimos atsakomybės:

Verslo valdymo sistemos Rivile GAMA konkrečiam klientui skirtų sprendimų realizacija:

  • kliento poreikių analizė (tiesiogiai arba dirbant su kliento konsultantu);
  • sprendimų projektavimas, programavimas, testavimas;
  • kliento ar kliento konsultanto konsultavimas;

Esamų klientų sistemų priežiūra, atnaujinimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą matematikos, IT, kitų tiksliųjų mokslų srityje;
  • Gebate dirbti labai savarankiškai ir darbščiai;
  • Gebate programuoti baziniame lygmenyje, ypač didelis privalumas SQL bei FoxPro kalbomis;
  • Turite daug darbo patirties diegiant ar konsultuojant klientus verslo valdymo ir apskaitos sistemos Rivile GAMA klausimais arba patirties su kitomis verslo valdymo ir apskaitos sistemomis.

  • Auganti įmonė, augantis ir labai stabilus veiklos sektorius;
  • Maža kaita, draugiškas kolektyvas, pagarba darbuotojui surandant konsensusą svarbiais klausimais;
  • Kasmetiniai priedai, priklausantys nuo metinių pasiekimų;
  • Galimybė dirbti su didžiausiomis Lietuvoje organizacijomis, padedant išspręsti jų iššūkius;
  • Įmonės vidutinis atlyginimas yra bent 20–30 % aukštesnis negu panašių, rinkoje veikiančių, organizacijų;
  • Lankstus darbo grafikas išlaikant klientų poreikių atliepimą, pagal pageidavimą mišrus darbas biure / namuose.