Naujausi skelbimai

Programuotojai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 6090

Darbo skelbimo numeris

6090

Darbo aprašymas

  • Java programuotojo,

kuris dirbtų su MBT sukurta "Biz.Intranet.Engine" platforma, kurios pagrindu yra realizuotos AB Lietuvos draudimas, Gintarinė vaistinė ir kt. klientų informacinės sistemos

  • PHP programuotojo,

kuris dirbtų su internetiniais ir intranetiniais projektais

Reikalavimai

  • reali programavimo patirtis nemažiau kaip 2 metai
  • praktinės vienos ar kelių išvardintų sričių žinios: Java, PHP, ASP, .NET
  • geras reliacinių duomenų bazių išmanymas (SQL)
  • HTML ir "web aplikacijų" kūrimo principų išmanymas
  • kruopštumas ir atsakomybė už atliekamą darbą
  • gali būti ir paskutiniojo kurso studentai

  • įdomią patirtį kuriant informacines sistemas ir vystant MBT programinės įrangos produktus
  • patrauklų atlyginimą, atitinkantį realią kompetenciją
  • jaukią darbo aplinką netoli Vilniaus senamiesčio
  • galimybę suderinti darbą su studijomis

Papildoma informacija

  • yra galimybė dirbti ribotą laiką prie konkrečių projektų

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. gegužės 5 d.
Įvestas:
2005 m. balandžio 6 d.

UAB Media Benz Telekomunikacijos (MBT) yra individualius programinės įrangos sprendimus kurianti įmonė, veikianti nuo 2001 metų Vilniuje. MBT yra VRS Grupės – lyderio rinkodaros komunikacijos srityje – narys.

Pagrindinė MBT veiklos kryptis yra verslo ir sporto informacinių sistemų projektavimas ir kūrimas Lietuvos bei užsienio klientams.

MBT sukurtą programinę įrangą "SmartStats for Basketball" įsigijo Vokietijos, Ispanijos, Švedijos ir kt. šalių klientai.

Didžioji dalis MBT kuriamos programinės įrangos yra realizuojama "web" technologijų pagrindu.