Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #6090

Programuotojai

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Java programuotojo,

kuris dirbtų su MBT sukurta "Biz.Intranet.Engine" platforma, kurios pagrindu yra realizuotos AB Lietuvos draudimas, Gintarinė vaistinė ir kt. klientų informacinės sistemos

  • PHP programuotojo,

kuris dirbtų su internetiniais ir intranetiniais projektais

Reikalavimai

  • reali programavimo patirtis nemažiau kaip 2 metai
  • praktinės vienos ar kelių išvardintų sričių žinios: Java, PHP, ASP, .NET
  • geras reliacinių duomenų bazių išmanymas (SQL)
  • HTML ir "web aplikacijų" kūrimo principų išmanymas
  • kruopštumas ir atsakomybė už atliekamą darbą
  • gali būti ir paskutiniojo kurso studentai

  • įdomią patirtį kuriant informacines sistemas ir vystant MBT programinės įrangos produktus
  • patrauklų atlyginimą, atitinkantį realią kompetenciją
  • jaukią darbo aplinką netoli Vilniaus senamiesčio
  • galimybę suderinti darbą su studijomis

Papildoma informacija

  • yra galimybė dirbti ribotą laiką prie konkrečių projektų

Darbo skelbimo numeris
#6090
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!