Naujausi skelbimai

Programuotojas (-a) (GALA paslaugų kūrimas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161576

Darbo skelbimo numeris

161576

Darbo aprašymas

Interaktyvios TV paslaugų kūrimas, diegimas ir plėtra; naujų paslaugų kūrimas, esamų paslaugų plėtra GALA IPTV Middleware platformoje; sistemos modulių ruošimas; produktų techninės specifikacijos bei paslaugų techninio realizavimo dokumentacijos rengimas; nepriklausomų tyrimų vykdymas, ataskaitų ruošimas; dalyvavimas sistemų programinės įrangos kūrimo ir diegimo procesuose, testavimuose.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (informatika, telekomunikacijos ar pan.);
  • telekomunikacijų tinklo, teikiamų paslaugų bei naujų telekomunikacijų technologijų galimybių išmanymas;
  • Microsoft.NET šeimos technologijų išmanymas (C#, ASP.NET);
  • patirtis programuojant C#, ASP.NET (patirtis programuojant HTML ir JavaScript kalbomis būtų privalumas);
  • puikūs analitiniai ir sistemų kūrimo įgūdžiai;
  • bendradarbiavimas, atsakingumas;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo

Socialines garantijas, tobulėjimo, karjeros galimybes.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 15 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 8 d.

TEO LT, AB - viena seniausiai ir sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos įmonių, žinoma beveik kiekvienam Lietuvos gyventojui. Šiandien bendrovė užima lyderio pozicijas interneto, duomenų perdavimo bei fiksuotojo telefono ryšio rinkose. Esami bendrovės pajėgumai leidžia pasiūlyti klientams pačias moderniausias technologijas, nenusileidžiant pažangiausiems pasaulio telekomunikacijų rinkos žaidėjams.