Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #219954

Programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kūrimas PC programinės įrangos, skirtos gaminių valdymui, Windows aplinkoje.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis (aukštasis) techninis išsilavinimas arba paskutiniųjų kursų studentas (elektronikos ar informatikos srityje).
  • Programuotojas turi žinoti ir išmanyti pagrindines informacinių technologijų sąvokas.
  • Mokėti dirbti su Microsoft Visual Studio (C++, MFC).
  • Web technologijų pagrindai (PHP, HTTP, JavaScript).
Privalumas:
  • Inno Setup.
  • Linux žinios.
  • Geros anglų kalbos žinios.
  • Sveikintini yra komandinio darbo įgūdžiai, ryžtas mokytis ir tobulėti.

Siūlome įdomų ir dinamišką darbą; karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje; socialines garantijas.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#219954

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 20 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 18 d.

Naujausių IT/elektronikos technologijų projektavimas/gamyba/eksportas.
GSM/GPRS/GPS modemų/valdiklių gamintojas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!