Naujausi skelbimai

Programuotojas (-a) (Oracle)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 28638

Darbo skelbimo numeris

28638

Darbo aprašymas

Duomenų bazės lygio modulių projektavimas;
Duomenų bazių sukūrimas realizacijos / testavimo aplinkoje;
Diegimas realizacijos / testavimo ir kliento aplinkoje;
Programinio kodo ir duomenų bazių struktūrų optimizavimas;
ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Išsilavinimo sritis:matematika/infomatika;
Ne mažesnė nei 3 metų programavimo patirtis:
1. praktinė Oracle Forms/Reports programavimo patirtis;
2. praktinė PL/SQL, Oracle Developer programavimo patirtis;
Verslo procesų išmanymas;
Vartotojų reikalavimų analizės patirtis;
Duomenų bazės administravimo patirtis;
Anglų kalba.
Orientacija į aptarnavimą, iniciatyvumas, orientacija į tikslą, bendradarbiavimas komandoje, analitinis mąstymas.
Privalumai:
Darbo su Oracle Designer priemonėmis patirtis;
Alternatyvių programavimo kalbų ir platformų žinios;
Specializuotų mokymų baigimo arba egzaminų išlaikymo sertifikatai.

Darbą vienoje iš rinkos lyderės pozicijas užimančių įmonių, geras darbo sąlygas ir puikias karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 26 d.
Įvestas:
2007 m. liepos 31 d.

HR CONSULTING (www.topcv.lt) - konsultacinė įmonė, teikianti personalo paieškos, atrankos, vertinimo paslaugas.

Mūsų klientė – viena didžiausių IT įmonių Baltijos šalyse, kurianti individualius programinius sprendimus.