Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #281899

Programuotojas (-a) tinklo informacinių sistemų komandoje (Vilniuje)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Esi talentingas savo srities #profesionalas? Gali neabejoti, jog dirbant Teo ir Omnitel tavo #žinios bei patirtis pravers įveikiant išskirtinius #iššūkius. Darbas telekomunikacijų srityje yra neįtikėtinai #dinamiškas ir tai veža tuos, kurie drįsta #rizikuoti, nori įveikti save, siekia #tobulėti, svajoja įgyvendinti savo idėjas, o #inovacijos yra neatsiejama jų kasdienybės dalis. Jei esi pasiruošęs su mumis leistis į galimybių ir #atradimų kupiną kelionę, nuversti kalnus technologijų pasaulyje bei #įgyvendinti savo svajones, tuomet Teo ir Omnitel yra ta vieta, kurioje tu turi #būti.

Dirbdamas Tu:

  • Dalyvausi Teo ir Omnitel sistemų #transformacijos projekte.
  • Diegsi #nestandartinius, sistemų reorganizavimo sprendimus.
  • Kursi naujas ir vystysi esamas sistemas.
  • Vesi darbo grupes sėkmingo rezultato link.
  • Dalyvausi įvairiose projektinėse veiklose (architektūrinių sprendimų kūrime, sprendimų projektavime ir pan.).
  • Bendradarbiausi ir padėsi kitiems padaliniams.

Reikalavimai

Sėkmei darbe Tau reikalinga:

  • 2 metų patirtis naudojant #Microsoft.NET (C#, ASP.NET) technologijas.
  • 3 metų darbo su reliacinėmis duomenų bazėmis (MS #SQL) patirtis.
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina IT, telekomunikacijų srityje).
  • #Iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas.
  • Geros anglų kalbos žinios.

Būtų gerai, jei Tu turėtum:

  • Įgūdžius bei žinias pagrindžiančių sertifikatų.
  • Patirties naudojant #WebApi, Entity Framework, .NET FW 4.5.
  • Duomenų bazių modeliavimo, programavimo ir greitaveikos didinimo išmanymą.
  • Patirtį dirbant #Agile projektuose.
  • Norą tobulėti bei tokias savybes kaip nuoseklumas, kruopštumas bei orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • Puikias darbo sąlygas bei galimybę dirbti #tarptautiniais vadybos standartais besivadovaujančioje bendrovėje.
  • Konkurencingą atlygį ir papildomas naudas.
  • Galimybę būti dalimi pasaulinių #IT ir #telekomunikacijų tendencijų ir praktikoje taikyti #inovatyvius sprendimus.
  • Plačias horizontalios ir vertikalios #karjeros galimybes #TeliaCompany įmonių grupėje.
  • Draugišką profesionalų #komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu.

Laukiame Tavo CV jau šiandien!

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#281899

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. spalio 20 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 2 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!