Programuotojas (-a) verslo analitikos (BI) skyriuje

TOPO GRUPĖ, UAB

Darbo skelbimo numeris

379005

Darbo aprašymas

Verslo analitikos (BI) sistemų projektavimas, kūrimas ir tobulinimas;
MS SQL, SyBase SQL, PostgreSQL užklausų rašymas duomenų apdorojimui, ataskaitų rengimui;
Įmonės vidinių sistemų vystymas ir optimizacija;
Naujų pasiūlymų ir idėjų generavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (informatika, matematika);
Patirtis MS SQL Server, SSIS, SSAS, SSRS ne mažiau 2 metų;
Patirtis realizuojant sprendimus specializuotose Verslo analitikos platformose Qlik Sense, MS Power BI ar kitomis;
Privalumas jei domiesi technologijomis, susijusiomis su Big Data, IoT arba Stream Analytics;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Loginis mąstymas;
Geros anglų k. žinios.

Įmonė siūlo

Profesinius iššūkius ir tobulėjimo galimybes;
Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame ir kompetentingame kolektyve;
Visada laiku mokamą, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Prašome susipažinti su kandidatų duomenų apsaugos tvarka: www.topocentras.lt/media/wysiwyg/Duomenu-apsauga-atrankos/Duomenu_apsauga.JPG

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugpjūčio 9 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 11 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Jau 22 metus veikiantis didžiausias Baltijos šalyse mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklas TOPO CENTRAS valdo 36 parduotuves, kuriose per metus aptarnauja 6 mln. pirkėjų ir pateikia 13.000 tūkst. prekių asortimentą. Priklausome didžiausios buitinės elektronikos pirkimo grupei Europoje „Euronics International“, kuri vienija daugiau nei 10.000 parduotuvių 35 šalyse.

Prašome susipažinti su pranešimu apie kandidatų duomenų apsaugą: www.topocentras.lt/media/wysiwyg/Duomenu-apsauga-atrankos/Duomenu_apsauga.JPG

Žiūrėti profilį