Naujausi skelbimai

Programuotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 31569

Darbo skelbimo numeris

31569

Darbo aprašymas

Stambaus, tiražuojamo produkto ir užsakomųjų aplikacijų kūryba, naudojant C++, MFC, MS SQL

Reikalavimai

  • Anglų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu
  • Aukštasis išsilavinimas kompiuterių ir programavimo srityje
  • Tikras entuziazmas ir galia kurti IT sprendimus
  • Siekimas tapti ekspertu C++, MFC, SQL, GIS/CAD, .Net srityse

  • Stambaus, tiražuojamo produkto ir užsakomųjų projektų kūryba
  • Darbas tarptautinėje kompanijoje – mokykis iš geriausiųjų!
  • Geras atlyginimas ir skatinimo galimybės

Papildoma informacija

Prisijunkite prie mūsų kompanijos - siųskite savo CV ir trumpą prisistatymą su nuoroda "C++ programuotojai": ak@kordab.com

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. spalio 17 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 21 d.

KORDAB International AB – pirmaujanti GIS ir CAD programinės įrangos gamintoja Skandinavijoje

UAB “KORDAB” yra dukterinė KORDAB International AB įmonė Lietuvoje. KORDAB International buvo įkurta 1982, šiuo metu apima dukterines įmones Lietuvoje ir Lenkijoje taip pat platų partnerių tinklą Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.