Darbo skelbimo numeris

375673

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Kurti, vystyti ir prižiūrėti duomenų formavimo programas (iš įvairių formatų duomenų į PDF) (C#);
  • Duomenų konvertavimas, apdorojimas, tvarkymas bei analizė;
  • Intraneto tinklinių aplikacijų vystymas, priežiūra;
  • Tinklinių duomenų tvarkymo servisų vystymas, priežiūra.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Programavimo kalba C# (WinForms, ASP.NET, WebServices, WCF Services);
  • MS SQL duomenų bazės administravimo pagrindai, užklausų rašymas;
  • MS Windows 7/Windows Server 2008 išmanymas;
Darbo su MS Office patirtis.

Privalumai:
  • Bibliotekų iTextSharp, NPOI išmanymass;
  • Adobe Professional išmanyma;
  • Darbo su PDF dokumentais išmanymas.

Įmonė siūlo:
  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Patyrusių ir ambicingų vadovų ir kolegų komandą;
  • Darbo vieta – Rodūnios kel. 9, Vilnius.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika

Informacija apie darbą:

visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 11 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 12 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Programuotojas (-a)

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį