Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #47306

Programuotojas (ETL)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

-ETL procedūrų programavimas (duomenų atrankos užklausos, transformavimas, saugyklos kūrimas)
-Verslo analitikos aplikacijų diegimas, naudojant specializuotą programinę įrangą;
-Pagalbinių aplikacijų kūrimas ir diegimas

Reikalavimai

-Aukštasis išsilavinimas
-Geras DBMS, SQL ir ETL išmanymas
Ataskaitų kūrimo patirtis
-Geras anglų kalbos mokėjimas
-Savarankiškumas, kruopštumas, atidumas, orientacija į rezultatą
-VAS ir VVS, internetinių bei RAD technologijų išmanymas - privalumas
-Vairuotojo pažymėjimas

Kūrybišką ir atsakingą darbą augančioje perspektyvioje įmonėje, geras darbo sąlygas, profesionalią komandą, profesinio tobulėjimo galimybes bei konkurencingą atlyginimą.

Darbo skelbimo numeris
#47306
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!