Naujausi skelbimai

Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 13319

Darbo skelbimo numeris

13319

Darbo aprašymas

Šiuo metu darbui Kaune mes ieškome programinės įrangos kūrėjų.

Jūs būsite atsakingas už kūrimą ir realizavimą logistinių ir sąryšių su klientais sprendimų, kurie yra pilnai integruoti į "Net" prekybą.

Reikalavimai

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (skaitymas, rašymas, bendravimas)

  • OOD/OOP

  • C++ (MS Visual C++ privalumas)

  • SQL

  • Darbas pilną darbo dieną

  • Bakalauro arba magistro išsilavinimas IT (arba paskutinio kurso studentas) arba atitinkančioje srityje

  • Ankstesnė darbo patirtis kaip programinės įrangos kūrėjas laikoma kaip privalumas

  • Žinios programinės įrangos kūrimo procesuose laikomos kaip privalumas

  • Internetinių technologijų išmanymas laikomas kaip privalumas

Mes siūlome Jums galimybę dirbti su įdomiomis ir sudėtingomis užduotimis jauname kolektyve bei šansą tobulinti ir praplėsti Jūsų asmenines sąvybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gegužės 3 d.
Įvestas:
2006 m. balandžio 25 d.

E-Bros is an international company having offices in Tampere Finland and Kaunas Lithuania. We operate in many European countries and are constantly expanding. The main areas of expertise for E-Bros are logistics, including designing and implementing control software for automated warehouses, electronic trade and customer relations. Our main product, ERP system called DBMi, integrates all of these as a sound solution.