https://www.cvmarket.lt/31027

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 31027

Darbo skelbimo numeris

31027

Darbo aprašymas

Šiuo metu mes ieškome programinės įrangos kūrėjų Kauno ofisui. Jūs busite atsakinga(s) už logistikos bei saryšių su klientais sprendimų kūrimą ir realizaciją.


Reikalavimai

Jūs turėtumėte turėti akademinį laipsnį informatikos srityje arba būti paskutinių kursų studentas. Labiausiai vertintume Jūsų objektiškai orientuotą mastymą ir (MS Visual) C++ žinias. Taip pat yra reikalaujama turėti pagrindines žinias apie reliatyvines duomenų bazes ir gerus anglų kalbos įgūdžius (rašymas, skaitymas, kalbėjimas). XML kalbos įgūdžiai laikomi privalumu.


Įmonė siūlo

Mes jums siūlome galimybę dirbti su įdomiomis užduotimis jaunatviškame kolektyve, taip pat galimybes tobulinti ir praplėsti Jūsų asmeninius gabumus. Mūsų biuras yra miesto centre, patogioje vietoje.



Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 30 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 13 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

E-Bros tai tarptautinė programinės įrangos kūrimo kompanija turinti padalinius Tampere (Suomija) ir Kaune (Lietuva). Mes dirbame daugumoje Europos šalių ir pastoviai plečiamės. Pagrindinės E-Bros darbo sritys yra logistika, apimant dizainą ir programinės įrangos kūrimą automatinių sandėlių valdymui, e-komercija bei CRM. Mūsų pagrindinis produktas, ERP sistema pavadinimu DBMi, apjungia visas minėtas sritis į vieną sprendimą.