Naujausi skelbimai

Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110046

Darbo skelbimo numeris

110046

Darbo aprašymas

Naujų produktų kūrimas.
Esamų produktų tobulinimas ir modifikavimas.
Naujų informacijos šaltinių įjungimas.

Reikalavimai

Patirtis programuojant C# programavimo kalba.
Geras MS SQL duomenų bazių ir SQL sintaksės išmanymas.
Anglų kalbos mokėjimas.
Analitinis mąstymas ir sugebėjimas dirbti operatyviai ir savarankiškai.

Įmonė siūlo

Konkurencingą darbo užmokestį.
Darbą, su pasaulinio lygio projektais.
Tobulėjimo galimybes.
Darbą jauname bei draugiškame kolektyve.
Karjeros kilimo galimybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 5 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 5 d.

UAB "ISOFT" įkurta 2004m. Įmonė kuria specializuotą programinę įrangą monitoringo, įrenginių valdymo, konfigūravimo ir automatizavimo programinės įrangos
kūrimo srityje. UAB "ISOFT" sukurti projektai yra naudojami gamybinėse įmonėse, apsaugos pultuose, naftos platformose, tanklaiviuose, tokiose šalyje kaip:
Lietuva, Latvija, Estija, Rusija, Švedija, Norvegija, UK, Singapūras, Pietų Korėja.