Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #2072

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- papildomų funkcijų kūrimas Smart Web duomenų valdymo sistemai;
- darbas su PHP, Mysql, Oracle, MS SQL, HTML, JavaScript

Reikalavimai

- darbo patirtis arba labai geros PHP/Mysql žinios;
- atsakomybė ir kruopštumas;

- siūlome gerą atlyginimą, atitinkantį žmogaus kvalifikaciją (sutartinis);
- siūlome labai geras darbo sąlygas;
- darbo pradžia iš karto suradus tinkamą kondidatą.

Papildoma informacija

Pageidaujama viena iš šių patirčių:
- patirtis dirbant su buhalterinėm programom;
- patirtis dirbant su dokumentų valdymo sistemomis;
- patirtis programuojant sudėtingas turinio valdymo sistemas;
- patirtis dirbant su ORACLE duomenų baze.

Darbo skelbimo numeris
#2072
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!