Naujausi skelbimai

Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18684

Darbo skelbimo numeris

18684

Darbo aprašymas

JAVA architektas (-ė):
Darbo pobūdis:

  • IS kūrimo technologijos, techninės architektūros parinkimas;
  • IS programavimas;
  • Programavimo užduočių formulavimas;
  • Vadovavimas techninei projekto komandai;
  • Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • JAVA technologijomis paremtų IS programavimo patirtis (ne mažiau 5 metų);
  • Geras J2EE technologijų (EJB, Hibernate, Struts ir kt.) ir aplikacijų serverių (JBoss, Oracle AS) išmanymas;
  • Darbo su reliacinėmis duomenų bazėmis (pageidautina Oracle) patirtis – geros projektavimo žinios;
  • Vadovavimo darbo grupei patirtis;
  • Geros lietuvių kalbos, techninės anglų kalbos žinios;
  • Asmeninės savybės: atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas vadovauti komandai, noras tobulėti ir mokytis.

Naudingi įgūdžiai:
  • IS projektavimo naudojant UML patirtis;
  • Aplikacijų kūrimo naudojant Oracle ADF patirtis;
  • Išklausyti atitinkami kursai ar įgyti sertifikatai.

  • Darbą profesionaliame, draugiškame, puikiai sutariančiame ir novatoriškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Kompetencijos ugdymo ir karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 4 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 30 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 3000 LTL per mėn.

UAB Algoritmų sistemos - viena pajėgiausių IT įmonių Lietuvoje, kurianti ir diegianti individualius bei sudėtingus informacinių technologijų sprendimus. Įmonė yra sertifikuota Oracle ir Microsoft partnerė. UAB Algoritmų sistemos pagrindinis veiklos principas kuriamų ir diegiamų programų patikimumas, kurį užtikrina aukšta darbuotojų kvalifikacija, profesionalumas bei dėmesys kliento poreikiams.