Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #18684

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

JAVA architektas (-ė):
Darbo pobūdis:

  • IS kūrimo technologijos, techninės architektūros parinkimas;
  • IS programavimas;
  • Programavimo užduočių formulavimas;
  • Vadovavimas techninei projekto komandai;
  • Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • JAVA technologijomis paremtų IS programavimo patirtis (ne mažiau 5 metų);
  • Geras J2EE technologijų (EJB, Hibernate, Struts ir kt.) ir aplikacijų serverių (JBoss, Oracle AS) išmanymas;
  • Darbo su reliacinėmis duomenų bazėmis (pageidautina Oracle) patirtis – geros projektavimo žinios;
  • Vadovavimo darbo grupei patirtis;
  • Geros lietuvių kalbos, techninės anglų kalbos žinios;
  • Asmeninės savybės: atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas vadovauti komandai, noras tobulėti ir mokytis.

Naudingi įgūdžiai:
  • IS projektavimo naudojant UML patirtis;
  • Aplikacijų kūrimo naudojant Oracle ADF patirtis;
  • Išklausyti atitinkami kursai ar įgyti sertifikatai.

  • Darbą profesionaliame, draugiškame, puikiai sutariančiame ir novatoriškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Kompetencijos ugdymo ir karjeros galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#18684
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!