Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #23388

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • ETL procedūrų programavimas;
  • Verslo analitikos aplikacijų diegimas, naudojant specializuotą programinę įrangą;
  • Pagalbinių aplikacijų kūrimas ir diegimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Geras DBMS, SQL ir ETL išmanymas;
  • Ataskaitų kūrimo patirtis;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Savarankiškumas, kruopštumas, atidumas, orientacija į rezultatą;
  • Verslo analitikos sistemų, ERP sistemų, internetinių technologijų išmanymas - privalumas;
  • Kurios nors RAD technologijos (VISUAL STUDIO, DELPHI ir tt.) išmanymas - privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įdomų, kūrybišką ir atsakingą darbą augančioje perspektyvioje įmonėje, geras darbo sąlygas, profesionalią komandą, profesinio tobulėjimo galimybes bei konkurencingą atlyginimą.

Papildoma informacija

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Konfidecialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#23388
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!