Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #15639

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- ETL procedūrų programavimas;
- Verslo analitikos aplikacijų diegimas, naudojant specializuotą programinę įrangą;
- Pagalbinių aplikacijų kūrimas ir diegimas.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas;
- Geras DBMS, SQL ir ETL išmanymas;
- Ataskaitų kūrimo patirtis;
- Geras anglų kalbos mokėjimas;
- Savarankiškumas, kruopštumas, atidumas, orientacija į rezultatą;
- Verslo analitikos sistemų, ERP sistemų, internetinių technologijų išmanymas - privalumas;
- Kurios nors RAD technologijos (VISUAL, STUDIO, DELPHI ir tt.) išmanymas - privalumas;
- Vairuotojo pažymëjimas.

Darbą perspektyvioje įmonėje, profesinio tobulėjimo galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#15639

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
valstybės tarnautojas
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 9 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 9 d.

Mūsų klientė - kompanija, teikianti verslo analizės, planavimo ir vadybos apskaitos metodikos konsultacijas bei diegianti verslo analizės ir planavimo programinę įrangą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!