Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #46706

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įmonė ieško programuotojo darbui su Oracle DBVS ir objektiškai orientuotom technologijom.
Programos kodo maketavimas UML priemonėmis.
Verslo valdymo systemų vartotojo interfeiso projektavimas bei kurimas
Duomenų bazių struktūros modifikavimo projektavimas bei realizavimas
Darbo aplinka - plataus funkcionalumo draudimo informacinės sistemos vystymas, palaikymas, kūrimas.

Reikalavimai

Universitinis išsilavinimas informacinių technologijų srityje.
Patirtis dirbant su Oracle DBVS.
Objektiškai orientuoto programavimo patirtis (šablonų kūrimas ir naudojimas).
Java programavimo žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Kokybiškas darbo sąlygas ir aplinką.
Darbą jaunatviškame kolektyve.
Motyvuotai didėjantį atlyginimą.
Galimybę derinti darbą su mokslais.

Papildoma informacija

CV siųsti elektroniniu paštu: saulius@ipsistemos.lt
Kontaktinis asmuo: Saulius Kiškis, tel.: +370 699 58464

Darbo skelbimo numeris
#46706
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!