Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #61500

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome darbuotojo, kuris sugeba ir nori programuoti. Siūlome, kartu su ilgametę patirtį turinčiais Tinklų operacijų centro specialistais toliau vystyti ir prižiūrėti Lietuvos radijo ir televizijos centro svarbiausias telekomunikacines sistemas. Programuotojas bus atsakingas už telekomunikacines monitoringo, valdymo bei apskaitos tarnybines stotis. Reikės rūpintis ne tik nepriekaištingu jų darbu, bet ir užsiimti jų programinės įrangos pritaikymu naujoms paslaugoms.

Reikalavimai

Turite puikias PHP-MySQL programavimo žinias ir esate realizavęs ne vieną projektą;
Programuojate su C šeimos kalba ir esate sukūręs keletą programų;
Turite UNIX/LINUX OS pagrindu dirbančių tarnybinių stočių (serverių) administravimo patirties;
Esate atsakingas, iniciatyvus, energingai siekiate tikslo, pasižymite analitiniu mąstymu;
Turite aukštąjį išsilavinimą;
Reiškiate mintis raštu ir žodžiu anglų bei lietuvių kalbomis, išmanote techninę anglų kalbą.

Darbą jauname, progresyviai mąstančiame kolektyve bei draugišką atmosferą darbo grupėje;
Konkurencingą atlyginimą;
Mokymus bei kitas galimybes tobulėti;
Nuolatinį dėmesį darbuotojų poreikiams.

Papildoma informacija

CV siųsti el.paštu – d.teiserskis@lrtc.lt

Darbo skelbimo numeris
#61500
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!