Naujausi skelbimai

Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71133

Darbo skelbimo numeris

71133

Darbo aprašymas

- Darbas komandoje kuriant klientams individualius programinius sprendimus;
- Sprendimų adaptavimas specifiniams klientų poreikiams.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas ( IT srityje );
- Darbo patirtis ( C++, C#, .NET, SQL);
- Duomenų bazių žinojimas ir programavimo patirtis;
- Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
- Noras mokytis ir tobulėti;
- Atsakingumas.

Įmonė siūlo

- įdomų darbą;
- naujus iššūkius;
- gerą atlyginimą;

Papildoma informacija

CV ir rekomendacijas siųsti adresu : darbas@linikodas.lt.
Informuosime ir susisieksime tik su tinkamais kandidatais.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 12 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 2 d.

Įmonė Linikodas yra lyderė brūkšninių ir RFID kodų technologijų sprendimų srityje.
Siūlome sprendimus didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms, gamybos ir paslaugų, transporto ir logistikos įmonėms, bibliotekoms ir gydymo įstaigoms, bei daugeliui kitų.
Mūsų klientai yra įvairios Lietuvos ir užsienio įmonės.