Naujausi skelbimai

Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84125

Darbo skelbimo numeris

84125

Darbo aprašymas

- Savarankiškas darbas, kuriant klientams individualius programinius sprendimus;
- Sprendimų adaptavimas specifiniams klientų poreikiams.
- Įdiegtų sistemų priežiūros ir plėtojimodarbai.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas ( IT srityje );
- Darbo patirtis ( C++, C#, .NET, SQL);
- Duomenų bazių žinojimas ir programavimo patirtis;
- Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
- Noras mokytis ir tobulėti;
- Atsakingumas.

Įmonė siūlo

- įdomų darbą;
- naujus iššūkius;
- gerą atlyginimą;

Papildoma informacija

CV ir rekomendacijas su nuoroda "Kandidatas į programuotojus" siųsti adresu : darbas@linikodas.lt.
Informuosime ir susisieksime tik su tinkamais kandidatais.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. balandžio 19 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 2 d.

Įmonė Linikodas yra viena seniausių brūkšninių ir RFID kodų technologijų sprendimų srities įmonė Lietuvoje.
Siūlome sprendimus gamybos ir paslaugų, transporto ir logistikos įmonėms, bibliotekoms ir gydymo įstaigoms, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms, , bei daugeliui kitų. Šiuo metu plečiamės ir ieškome brūkšninių kodų ir RFID technologinės įrangos programuotojų.